25.10.2011

Księga Lasu

W Operze Krakowskiej odbyło się przedstawienie pt. „Księga lasu”, na które wybrała się grupa Rakietówek. Z drwalem Maćkiem dzieci udały się w podróż po lesie, aby znaleźć lekarstwo dla chorego Echa. Po wielu przygodach z udziałem mieszkańców lasu, drwal odnajduje trzy kwiaty i zaklęte w nich magiczne słowa. Przy współudziale dzieci wykrzyczane słowa uzdrawiają chore Echo, a do lasu powracają zwierzęta. Historia kończy się dobrze. Również w dobrym humorze do przedszkola powróciły dzieci, które podzieliły się wrażeniami z ciociami i innymi Gwiazdeczkami.

Nasza Gwiazdeczka Amelka obchodziła swoje 4 urodziny. Jeszcze niedawno była naszym najmłodszym przedszkolakiem. Pamiętamy, jak kończyła 2 latka, a teraz jest dużą i dzielną dziewczynką z grupy Rakietówek. Jak zawsze w tak ważnym dniu było wiele uśmiechów, tort i wiele wspaniałych życzeń. Wszystkie ciocie i przedszkolaki droga Amo życzą Ci zdrowia, uśmiechu i wielu wspaniałych przygód.