28.10.2011

Jesienna wizyta Dropsów

Dropsy nie tracą ani chwili i bardzo aktywnie wykorzystują ostatnie piękne dni października. Korzystając z zaproszenia Taty jednego z Dropsów, Stasia, odwiedziliśmy Jego firmę.
Pan Darek pozwolił nam obejrzeć magazyn firmy, gdzie zobaczyliśmy na czym polega praca w takim miejscu. Między innymi dowiedzieliśmy się za pomocą jakich urządzeń transportuje się bardzo ciężkie pudła na wysokie półki. Piątkowe przedpołudnie umiliła nam również możliwość zwiedzania terenów wokół miejsca pracy taty Stasia. Podziwialiśmy i karmiliśmy wielokolorowe ryby w pobliskim stawie, graliśmy w piłkę nożną, a następnie wybraliśmy się na spacer po lesie, gdzie śledziliśmy jak zmienił się las, w którym króluje Pani Jesień oraz jak zwierzęta przygotowują się na przyjście zimy. Po obfitej dawce tlenu i promieni słonecznych zostaliśmy zaproszeni na herbatkę i pyszne ciasteczka do prawdziwej sali konferencyjnej w firmie.

Z rumieńcami i uśmiechami na buziach Dropsiki wróciły do przedszkola, gdzie czekał na nich ciepły obiadek. Wszystkie przedszkolaki bardzo dziękują Panu Darkowi za zaproszenie i umilenie czasu grupie Dropsów!

FOTORELACJA tutaj