17.03.2012

Groszki debiutują w teatrze

Pierwszy wyjazd do prawdziwego teatru Groszki mają już za sobą! Dzieciaki z najmłodszej grupy, pod opieką cioć i kilku starszych kolegów z grupy Dropsów, odwiedziły Teatr Groteska, a także miały okazję obejrzeć przygody jednej ze swoich ulubionych bohaterek bajkowych – Czerwonego Kapturka. Przedstawienie okazało się strzałem w dziesiątkę – dużo piosenek i wesołych rymowanek, które porywały dzieci do wspólnej zabawy, przeplatały się z dobrze znaną dzieciom fabułą bajki.

Było to naprawdę ogromne przeżycie dla małych przedszkolaków – przestronna sala, mnóstwo dzieci, światła, aktorzy, i wspaniałe dekoracje sprawiły, że długo po powrocie z wycieczki w różowym pokoiku na samej górze „Gwiazdeczkowego” przedszkola snuły się opowieści o tym co widziały i słyszały nasze Groszki

Groszki debiutują w teatrze

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.