26.04.2012

Wiosna w Łagiewnikach

Słońce zaczyna coraz bardziej rozpieszczać mieszkańców Krakowa, który utonął w morzu kwiatów, zachęcając tym samym do zwiedzania, podziwiania i spacerowania.
Przedszkolaki, korzystając z tego zaproszenia, pewnego kwietniowego poranka wybrały się do pobliskich Łagiewnik, gdzie odbyć miał się wiosenny koncert zatytułowany „Odgłosy wiosny”. Lekcja muzyki wprost z wielkiej sceny to nie lada gratka dla dzieciaków z „Gwiazdeczki”, które dały się ponieść wspaniałym melodiom muzyki klasycznej wygrywanym na skrzypcach, pianinie i flecie. Przeszły również dzielnie przez gąszcz wiedzy, dotyczącej budowy skrzypiec oraz z zapałem rozszyfrowywały zagadki muzyczne.
Ale to nie koniec wrażeń – pogoda dopilnowała, by ten dzień nie skończył się zbyt szybko - po koncercie wizyta w majestatycznym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, z którego słynie Wzgórze Łagiewnickie, a później spacer alejkami ogrodu wokół Sanktuarium, z którego roztaczał się wspaniały widok na wiosennie ożywione miasto…

Poniżej fotorelacja :)

Wizyta w Łagiewnikach

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.