25.05.2012

Jak można obchodzić dzień Mamy i Taty?

Pewnie znalazłoby się sto sposobów, tysiąc ofert i miliony miejsc. Ale jedna rzecz byłaby zawsze wspólną cechą każdego pomysłu – należy spędzać go wspólnie, w rodzinie. W Gwiazdeczce zazdrośnie staraliśmy się o to, aby móc uczcić to święto razem z Państwem. I udało się! Dzieci, namówione wcześniej przez ciocie, wzięły udział w tajemnym planie: Dzień Mamy i Taty uczcimy PO WASZEMU!!!
Nauczyliśmy się śpiewać nieśmiertelne przeboje. Od Bee Geesów, którzy podbili serca zwłaszcza żeńskiej części publiczności, Czerwonych Gitar, które tak mocno utkwiły w pamięci dzieci, że jeszcze przez długie tygodnie czuliśmy się jak na złotej plaży… aż po hity prezentowane przez płeć piękną – piosenki Karin Stanek oraz Maryli Rodowicz. Było trochę sentymentalnych podróży do filmografii, do starych mebli, programów telewizyjnych… po prostu mały wehikuł czasu. Ku naszemu zaskoczeniu, dzieci tak bardzo dobrze czuły się w tej dawnej scenografii, że ktoś z zewnątrz mógłby pomyśleć, że za sprawą magii przenieśliśmy się naprawdę w tamte dni…
Niezależnie od tego czy coś wyszło, czy nie wyszło, czy było tak jak być miało, czy nie, najbardziej cieszyła nas Państwa liczna obecność. Wsparcie, które dawaliście Państwo całej Gwiazdeczkowej ekipie – od najmłodszych po najstarszych. Każdy wysiłek wydaje się błahostką gdy spotyka się z tak serdecznym przyjęciem. A uśmiech i radość dzieci jest dla nas wszystkich potwierdzeniem, że warto.
DZIĘKUJEMY!!!

Dzień Mamy i Taty

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.