KRONIKA 2013/2014

29.10.2013

Turniej Piłki Nożnej

Nowy tydzień przyniósł kolejne sukcesy naszych przedszkolaków. Tym razem chłopcy z grupy Rakiet, pod skrzydłami cioci Marceliny, zajęli 2-gie miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej, zorganizowanym przez Radę Dzielnicy VI, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 oraz Klub Sportowy „Bronowianka".

Osiem drużyn rywalizowało w Hali Sportowej KS. „Bronowianka" o miejsce na podium. Imprezie towarzyszyło mnóstwo sportowych emocji, mogliśmy być świadkami ciekawych akcji, pokazujących niemałe zdolności małych zawodników. Wszyscy uczestnicy przystąpili do rozgrywek bardzo profesjonalnie. Mecze odbywały się w duchu fair-play, a poziom umiejętności prezentowany przez zaproszone zespoły był imponujący. Zgromadzona publiczność przedszkolna żywo reagowała na to, co działo się na boisku, kibicując i nagradzając piłkarzy gromkimi brawami.

Dumą napawa nas 2-gie miejsce naszych małych, ale jak dzielnych i wytrwałych piłkarzy. Ogromną radość sprawił nam również puchar dla króla strzelców, który powędrował do Maksa oraz puchar dla najlepszego bramkarza w rękach Wojtka. Gratulujemy!

Podziękowania składamy na ręce cioci Marceliny, która wytrwale i z zapałem przygotowywała naszych chłopców do tej rywalizacji oraz wszystkim Rakietom za entuzjastyczne kibicowanie, które z pewnością dodawało naszym zawodnikom skrzydeł. Dziewczynki, jak prawdziwe cheerleaderki, z własnoręcznie wykonanymi pomponami, z ogromnym zaangażowaniem dopingowały swoją drużynę.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na arenie sportowej. Duch zdrowej rywalizacji unosi się w murach naszej GWIAZDECZKI. Mamy nadzieję, że nas nie opuści, bo takie imprezy, poprzez zabawę i sportową rywalizację, promują aktywny tryb życia oraz pomagają rodzicom i wychowawcom odkrywać w dzieciach talenty sportowe.

Więcej informacji i filmik: TUTAJ