KRONIKA 2013/2014

06.12.2013

Wizyta Św. Mikołaja

6.12.2013r. do naszego Przedszkola zawitał długo oczekiwany przez cały rok gość - św. Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach pięknie udekorowanej Sali, na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech.
Wszystkie grupy – Pędzące Groszki, Dropsy oraz Rakiety wspólnie odśpiewały na przywitanie Mikołaja piosenkę „Przyjedź do na Mikołaju”, która bardzo spodobała się naszemu gościowi.
Mikołaj przygotował dla każdego dziecka piękne podarunki, które miał ukryte w wielkim czerwonym worze. Radości i uśmiechów było co nie miara. Każdy dziękował Mikołajowi i na pożegnanie wszystkie grupy zaśpiewały piosenkę „Świeć Gwiazdeczko mała, świeć”.
Mamy nadzieję że w przyszłym roku znów wszystkie przedszkolaki będą grzeczne oraz przygotowane na wizytę Świętego Mikołaja.