KRONIKA 2009/2010

31.07.2010

Urodziny, gratulacje i … rozstanie na wakacje!

To był ostatni tydzień naszego pierwszego przedszkolnego roku w Akademii Malucha Gwiazdeczka. Oczywiście nadal będziemy się spotykać, ale by podsumować miniony czas, spotkaliśmy się na uroczystym wręczeniu dyplomików.
Zanim do tego doszło, powtarzaliśmy sobie poznane cyferki, braliśmy udział w zabawach matematycznych i rozwiązywaliśmy rebusy.
Kolejnego dnia wysłuchaliśmy bajki o zagubionym cieniu i zastanawialiśmy się, co to takiego jest cień. Obejrzeliśmy również film przedstawiający różne cienie i sami tworzyliśmy je, używając lampy.
Przez cały tydzień powtarzaliśmy również wierszyki i piosenki, które chcieliśmy zaprezentować rodzicom.
Nadszedł piątek - dzień pełen wrażeń! Nasza Gwiazdeczka, Tomuś, obchodziła swoje czwarte urodziny, jednak świętowanie rozpoczęliśmy dopiero podczas spotkania z rodzicami. Po zaprezentowaniu wierszyków i piosenki, nadszedł czas na wspólne odśpiewanie „Sto lat", dmuchanie świeczek, życzenia i prezent, dal naszego miłośnika Spadermana!
Następnie każda z Gwiazdeczek otrzymała pamiątkowy dyplomik oraz upominek i po wspólnej zabawie rozstaliśmy się życząc, tym, którzy wybierają się na wakacje, wspaniałych przygód i szybkiego powrotu do przedszkola.
Nadszedł czas na odpoczynek, dlatego też żegnam się z Wami, dziękując za cały, pełen niezapomnianych wrażeń rok i czekam na nasze kolejne spotkanie już we wrześniu!

Cudownych wakacji!!!

Gwiazdeczka :-)