KRONIKA 2010/2011

05.03.2011

Barbara Gawryluk - autorka ksiażek dla dzieci - nasz wspaniały Gość!

W piątek , 4 marca do Gwiazdeczki przybyła Pani Barbara Gawryluk - autorka książeczek dla dzieci. Nasze spotkanie trwało ponad godzinę. Pani Barbara czytała nam fragmenty swoich utworów, a my, niczym zahipnotyzowani siedzieliśmy wokół niej, słuchając czytanych opowieści. Podobały nam się wszystkie utwory, do czytania których zachęciła nas autorka. Najbardziej jednak polubiliśmy Świstaka, który zamiast spać - rozrabiał. Ciekawe dlaczego nam się tak spodobał?
Czyżby nam przypominał kogoś? Chyba trochę nas samych.

Wspólne zdjęcie będzie pamiątką z wizyty Pani Barbary, która od razu została naszą „ciocią". Każdy z nas otrzymał wybraną przez siebie książeczkę, autorstwa Pani Barbary i imienną dedykację z jej autografem. Dziękujemy!
Pani Barbara pochwaliła nas za zainteresowanie i umiejętność słuchania. Właśnie takie spotkania umacniają ją w wierze, że warto pisać, bo jest dla kogo. Mali czytelnicy czekają.
Życzymy jak najwięcej pomysłów do ciekawych opowiadań.
Już teraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnego gościa, który zaprezentuje nam swoje utwory i poczyta nam przez całą godzinę... Może nawet dłużej. Ciekawe KTO to będzie?
Tymczasem zapraszamy do:

GALERII ZDJĘĆ