Rekrutacja 2017-2018

Kontynuowanie nauki

Przedszkole Gwiazdeczka zaprasza dzieci w wieku 2-6 lat

Szanowni Państwo!

Rozpoczęliśmy w naszym Przedszkolu rekrutację na kolejny rok szkolny, 2017/18.

Nabór trwać będzie do uzyskania pełnych grup (maksymalnie 12-osobowych).

Przyjmujemy zapisy Dzieci urodzonych w:

2013, 2014, 2015
2011/2012 – gotowość szkolna (tzw. „zerówka”)

Podpisywanie umów na nowy rok szkolny oraz wpłata wpisowego – do maja 2016r.

W przypadku rezygnacji z miejsca w Przedszkolu nie zwracamy kwoty wpisowego.

Wpisowe dla Dzieci rozpoczynających: 600 zł, dla Dzieci kontynuujących: 300 zł.

Aby zapisać Dziecko, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 609 181 975, w celu umówienia się na spotkanie informacyjne. Na spotkaniu szczegółowo zapoznacie się Państwo z proponowaną ofertą zajęć w ramach czesnego oraz z zajęciami dodatkowymi, które organizujemy na terenie naszego Przedszkola. Zajęcia dodatkowe są dodatkowo płatne.
Na spotkanie proszę przyjść z Dzieckiem, aby zobaczyło Przedszkole, pobawiło się z rówieśnikami, poznało nasze „Ciocie”.

Jeżeli nasze Przedszkole okaże się tym wymarzonym i zdecydujecie się powierzyć nam swoje Dziecko na 3 lata zabawy połączonej z nauką – zaprosimy do podpisania umowy w terminie j.w.

Bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla Dzieci nowoprzyjętych odbędą się lipcu w godzinach: 10:00-12:00 z możliwością wykupienia obiadu.

Czesne w naszym Przedszkolu, od 500 do 800 zł/mies.
Wyżywienie płatne jest dodatkowo (12 zł dzień).
W czesne wliczone są wszystkie zajęcia programowe, j. angielski, rytmika, gimnastyka ogólnorozwojowa, religia; Dla zerówki dodatkowo: Moja Wymarzona Książka lub Spotkania z Szekspirem, Historia w Pigułce, instruktor na basenie, podręczniki i inne materiały dydaktyczne oraz liczne pomoce

Zajęcia prowadzone są w niewielkich ok. 10-cio osobowych grupach, przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, na stałe zatrudnioną w Przedszkolu.

Bezpłatna jest również diagnoza w zakresie poprawności mowy, przeprowadzona przez naszego logopedę. W przypadku zdiagnozowania zaburzeń mowy, możliwe jest stworzenie planu terapii logopedycznej, która prowadzona jest w naszym przedszkolu. Co ważne, terapia uwzględnia silną współpracę między rodzicami, logopedą i wychowawcą grupy, która przekłada się na sukcesy naszych podopiecznych.

Przedszkole jest czynne przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00. Przedszkole nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy, wigilię (24 grudnia), Wielki Piątek oraz w ewentualne dodatkowe dni wolne wynikające z regulaminu przedszkola.

W roku szkolnym 2017/18 proponujemy:

– program realizowany zgodnie z Podstawą Wychowania Przedszkolnego

– języki obce: j. angielski z Native Speakerem 5 razy w tygodniu, j. rosyjski (do wyboru)

– rytmika

– gimnastyka ogólnorozwojowa

– religia

– oferta zajęć dodatkowych:

narty w zimie/basen w lecie
nauka gry w tenisa
judo
balet
zajęcia umuzykalniające